Luister hier hoe je ’s morgens wakker wordt

Het uitzicht op de omliggende akkers, het natuurgebied en de bossen is fantastisch
U wandelt van uit de Mantinger Es zo één van de mooiste natuurgebieden van Nederland in. Hier rust je écht uit! Het terras en de tuin zijn alleen ter beschikking van appartement gasten.

Wakker worden van een roepende wielewaal, een eekhoorn in de vensterbank of een sprong reeën voorbij je slaapkamerraam…het kan je allemaal overkomen. Beleef het zelf in één van de mooiste fiets- en wandelgebieden van Nederland.

Het appartement bevindt zich geheel op de begane grond en is via afsluitbare deuren en een gang verbonden met de studio. Gezellig als je met twee stellen beide accommodaties hebt gereserveerd, en helemaal privé als je samen of alleen in één van de twee accommodaties verblijft.

Faciliteiten

Ekkelkampen 9 L1 – 9436PH – Mantinge – Drenthe
tel 0593769035 e-mail info@de-mantinger-es.nl

– Oplaadpunt elektrische fietsen
– Overdekte stalling fietsen
– Grill-Magnetron
– Waterkoker
– Senseo apparaat
– Koelkast met vriesvak
– kitchenette
– Lits-jumeaux boxspring bedden – elektrisch verstelbaar
– Zitkamer
– Gratis WiFi
– Smart-TV
– Parkeergelegenheid
– Privé terras met tuinmeubels
– Gastentuin
– Eigen ingang
– Alles op begane grond

Als B&B mogen wij helaas geen kookgelegenheid aanbieden. Maaltijden bereiden kan uiteraard wel in de grill-magnetron.